LG 100MRGB96B6
LG 4K Micro RGB evo TV 100" (253 cm), 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160), až 165 Hz Obnovovací frekvence panelu, AI HDR Remastering, Procesor α11 4K AI Gen3, podsvícení Micro RGB, lokální stmívání Micro Dimming Ultra, FILMMAKER MODE, široký barevný rozsah RGB Primary Color Ultra, Multi View (2 obrazy vedle sebe, PIP, Dual Monitor), α11 AI Super Upscaling 4K, Lokální stmívání, zvuk 2.2 k 40 W, Dolby Atmos, webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let, Herní režim s Motion Booster 330, HGiG, ALLM, Apple AirPlay 2 a HomeKit, Magický ovladač MR26, VESA 600x400
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Novinky 2026 |
|---|---|
| EAN: | 8806096761403 |
| Velikost obrazovky: | 100" 253cm |
| Typ podsvícení panelu: | Micro RGB |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Obnovovací frekvence panelu: | 165 Hz |
| Energetická třída: | D |
| Modelový rok: | 2026 |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α11 4K AI Gen3 |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | RGB Primary Color Ultra |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR26) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 600x400 |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| QMS (Quick Media Switching): | Ano |
| WOW Orchestra: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.