LG 100QNED87B6
LG 4K QNED evo Mini LED TV, 100" (253cm), 4K Ultra HD rozlišení (3840x2160), Procesor α8 4K AI Gen3, frekvence panelu až 144 Hz, Cinema HDR (HDR10 PRO, Dolby Vision, HLG PRO), AI HDR Remastering, podsvícení Mini LED, lokální stmívání Precision Dimming Pro, FILMMAKER MODE, široký barevný rozsah Dynamic QNED Color, Multi View (2 obrazy vedle sebe, PIP, Dual Monitor), α8 AI Super Upscaling 4K, AI kontrola jasu, zvuk 2.2 k 40 W, Dolby Atmos, WOW Orchestra, webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let, Herní režim s Motion Booster 288, HGiG, ALLM, VRR (144 Hz) Apple AirPlay 2 a HomeKit, podpora Copilot a Gemini, Magický ovladač MR26, VESA 600x400
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Novinky 2026 |
|---|---|
| EAN: | 8806096665541 |
| Velikost obrazovky: | 100" 253cm |
| Typ podsvícení panelu: | MiniLED |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Obnovovací frekvence panelu: | 144 Hz |
| Energetická třída: | E |
| Modelový rok: | 2025 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α8 4K AI Gen3 |
| Dolby Vision: | ANO |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR26) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 600x400 |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| QMS (Quick Media Switching): | Ano |
| WOW Orchestra: | Ano |
| Energetická třída: | E |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.