LG 32LQ63806LC
- Úhlopříčka: 32“ (80 cm)
- Rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
- Smart TV
- Čtyřjádrový procesor
- Obnovovací frekvence: 50Hz
- Lokální stmívání: NE
- Propojení s mobilem
- Active HDR
- Hudební výkon: 10W
- Připraveno pro magický ovladač (AN-MR22)
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| EAN: | 8806091256041 |
| Velikost obrazovky: | 32" 80cm |
| Rozlišení obrazovky: | 1920x1080 FullHD |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Energetická třída: | G |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Dolby Atmos: | NE |
| Lokální stmívání: | NE |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV 6.0 |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | NE / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | NE |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ne - ( Připrveno pro MR20) |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 33 kWh / 0,5W |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 200x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 812x510x142 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 736x437x82,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 736x464x180 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 4,7 / 5,7 kg |
| Wi-Fi: | Ano |
| HDMI 1.4: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.