LG 85QNED7EB3A
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
4K QNED AI TV 85" (215 cm), Procesor α7 AI 4K Gen9, Direct LED podsvícení, Dynamic QNED Color, AI HDR Remastering a FILMMAKER MODE, podpora Copilot a Gemini, AI Sound Pro virtual 9.1.2, WOW Orchestra, herní funkce ALLM, HGiG a VRR 60 Hz, webOS Smart TV Re:New program, LG Shield, Magický ovladač MR26
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 4028
LG 85QNED7EB3A
85QNED7EB3A cut
Novinka
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Novinky 2026
EAN: 8806096456842
Velikost obrazovky: 85" 210cm
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Energetická třída: E
Modelový rok: 2026
Dolby Vision IQ: NE
Dolby Atmos: NE
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Nano Cell displej: NE
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α7 4K AI Gen9
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: Dynamic QNED Color
DVB-T2: ANO
DVB-C: ANO
DVB-S2: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: AI HDR Remastering
HFR (High Frame Rates): ANO
HEVC kodek H.265: ANO
Připojení mobilního telefonu: ANO
DLNA / Miracast: ANO / ANO
Webový prohlížeč / HbbTV: ANO / ANO
Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: ANO / ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
Optický výstup: 0
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 3
USB: 1
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR26)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 2000 x 1215 x 169 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1890 x 1088 x 72,4 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1890 x 1148 x 362 mm