LG OLED55B6ELC
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
TV OLED 55" (139 cm), 120Hz frekvence panelu, 4K ULTRA HD (3840x2160), Procesor α8 AI 4K Gen3, Perfect Black a Perfect Color, AI obraz PRO, podpora Copilot a Gemini, Dolby Atmos, 2.0 k 20 W, WOW Orchestra, NVIDIA G-Sync a FreeSync Premium, webOS Smart TV Re:New program, LG Shield, Magický ovladač MR26GB