Integrovaná vodováha
"Pojistka" proti vysazení
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 80 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | polohovatelný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Min. vzdálenost od zdi | 8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 8 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 51 cm |
| Šířka | 81,5 cm |
| Hloubka | 8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 770 X 470 MM |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669077700 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.