| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 60 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 30 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 60 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 20 |
| Natočení | +/- 60° |
| Min. vzdálenost od zdi | 6 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 47,3 cm |
VESA 200x200
VESA 300x200
VESA 400x200
VESA 400x300
VESA 300x400
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669304294 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.