Stell SHO 3630
Výsuvný polohovatelný držák SLIM
TV 43" - 100"
Nosnost: 70kg
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 70 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 43 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 100 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | výsuvný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 12 |
| Natočení | +/- 90° |
| Min. vzdálenost od zdi | 7,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 13,4 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 43 cm |
| Šířka | max 91 cm |
| Hloubka | min 7,8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 150 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 910 X 405 MM |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669289813 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.