Stell SHO 4620
Výsuvný polohovatelný držák
TV 37" - 70"
Nosnost: 35Kg
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 35 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 37 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | polohovatelný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 20 |
| Natočení | +/- 60° |
| Min. vzdálenost od zdi | 7,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 40 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 43 cm |
| Šířka | max 60 cm |
| Hloubka | min 7,8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč | 600 X 400 MM |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669334278 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.