"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 75 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 43" |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 90" |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | náklopný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | +4°/-10° |
| Natočení | ne |
| Min. vzdálenost od zdi | 4,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 4,7 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 42 cm |
| Šířka | max 64,1 cm |
| Hloubka | min 4,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 200x100 |
| Maximální rozteč | 800x400 |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669344727 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.