Stell SHO 5600
- Výsuvný polohovatelný držák
- TV úhlopříčka 32" - 55"
- Nosnost: 35Kg, VESA 75x75 až 400x400 mm
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 35 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 55 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | výsuvný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 90° |
| Min. vzdálenost od zdi | 8,2 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 48,5 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 42 cm |
| Šířka | max 43,2 cm |
| Hloubka | min 8,2 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč | 100 X 100 MM |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669334285 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.