Stell SHO 5610
- Výsuvný polohovatelný držák
- TV úhlopříčka 32" - 70"
- Nosnost: 45kg, VESA 75x75 až 400x400 mm
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 45 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | výsuvný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 60° |
| Min. vzdálenost od zdi | 6,9 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 41 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 42 cm |
| Šířka | max 43,2 cm |
| Hloubka | min 6,9 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč | 400 X 400 MM |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669334292 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.