Stell SHO 5630
- Výsuvný polohovatelný držák
- TV úhlopříčka 37" - 80"
- Nosnost: 60kg, VESA 200x100 až 600x400 mm
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 60 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 37 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 80 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | polohovatelný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 15 |
| Natočení | +/- 60° |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 40,2 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 43 cm |
| Šířka | max 71 cm |
| Hloubka | min 5,8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 150 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 600 X 400 MM |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669334315 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.