Stell SHO 7200
- Fixní držák SLIM
- TV úhlopříčka 32" - 70"
- Nosnost: 75 Kg, VESA 100x100 až 400x400
| Nosnost | 75 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Min. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| VESA 100x100 | |
| VESA 200x100 | |
| VESA 200x200 | |
| VESA 300x200 | |
| VESA 300x300 | |
| VESA 400x200 | |
| VESA 400x300 | |
| VESA 400x400 | |
| Ostatní | |
|---|---|
| Barva | černá |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669344741 |
| Pro úhlopříčky: | 32" (80 cm), 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.