Stell SHO 7210
- Fixní držák SLIM
- TV úhlopříčka 43" - 90"
- Nosnost: 75Kg, VESA 100x100 až 800x400
"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 75 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 43" |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 90" |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | fixní |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | ne |
| Natočení | ne |
| Min. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 43 cm |
| Šířka | max 97 cm |
| Hloubka | min 2,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 200x100 |
| Maximální rozteč | 600x400 |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669344734 |
| Pro úhlopříčky: | 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm), 77" (195 cm) OLED, 75" (189 cm), 83" (210 cm) OLED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.