Stell SHO 7400
Polohovatelný držák SLIM na TV
TV 32" - 70"
Nosnost: 75 Kg
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 75 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Náklon dolu | 10 |
| Min. vzdálenost od zdi | 4,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 4,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| VESA 100x100 | |
| VESA 200x100 | |
| VESA 200x200 | |
| VESA 300x200 | |
| VESA 300x300 | |
| VESA 400x200 | |
| VESA 400x300 | |
| VESA 400x400 | |
| Ostatní | |
|---|---|
| Vodováha | |
| Barva | černá |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669344765 |
| Pro úhlopříčky: | 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm), 48" (122 cm) OLED |
| Typ držáku: | sklopný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.