| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Náklon dolu | 10 |
| Min. vzdálenost od zdi | 4,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 4,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| VESA 200x100 | |
| VESA 200x200 | |
| VESA 300x200 | |
| VESA 300x300 | |
| VESA 400x200 | |
| VESA 400x300 | |
| VESA 400x400 | |
| VESA 600x200 | |
| VESA 600x300 | |
| VESA 600x400 | |
| Ostatní | |
|---|---|
| Barva | černá |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 75 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 43 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 90 " |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669344772 |
| Pro úhlopříčky: | 43" (108 cm), 50" (123 cm), 55" (139 cm), 65" (164 cm), 48" (122 cm) OLED, 77" (195 cm) OLED, 75" (189 cm), 86" (217 cm), 83" (210 cm) OLED |
| Typ držáku: | Rovný |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.