Stell SHO 7520
VÝSUVNÝ POLOHOVATELNÝ DRŽÁK
TV 23" - 42" NEBO 30 KG
Nosnost: 30Kg
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Náklon dolu | 8 |
| Natočení | +/- 90° |
| Korekce roviny | +/- 5° |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,2 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 39,2 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 200 X 200 MM |
| VESA 100x100 | |
| VESA 200x100 | |
| VESA 200x200 | |
| Ostatní | |
|---|---|
| Barva | černá |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 30 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 23 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 42 " |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669334230 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.