LG 43LR60006LA
- Úhlopříčka: 43" (108 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (1920x1080 px)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 Gen6 AI
- Direct LED
- Upscaling
- Dynamické barvy
- Hudební výkon: 2.0 10W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- 3x HDMI, 2x USB
- ARC
- Připraveno pro Magic Remote
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| EAN: | 8806096451663 |
| Velikost obrazovky: | 43" 108cm |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Rozlišení obrazovky: | 1920x1080 FullHD |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Energetická třída: | F |
| Modelový rok: | 2025 |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Dolby Atmos: | NE |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 4K Gen6 AI |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | NE |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | NE / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | NE |
| 8K Upscaler: | NE |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Připraveno |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 055 x 660 x 142 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 968 x 567 x 67,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 968 x 621 x 200 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 7,3/9,1 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ne / Ne |
| FILMMAKER mode: | Ne |
| Antireflexní vrstva: | Ne |
| Low Blue Light: | Ne |
| Flicker-Free: | Ne |
| QMS (Quick Media Switching): | Ne |
| WOW Orchestra: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.