LG 75MRGB86B6A
LG 4K Mini RGB evo TV 75" (185 cm), 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160), až 144 Hz Obnovovací frekvence panelu, AI HDR Remastering, Procesor α8 4K AI Gen3, podsvícení RGB, lokální stmívání Micro Dimming, FILMMAKER MODE, široký barevný rozsah RGB Primary Color Pro, Multi View (2 obrazy vedle sebe, PIP, Dual Monitor), α8 AI Super Upscaling 4K, zvuk 2.2 k 20 W, Dolby Atmos, webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let, Herní režim s Motion Booster 288, HGiG, ALLM, VRR (144 Hz), Apple AirPlay 2 a HomeKit, Magický ovladač MR26, VESA 300x200
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Novinky 2026 |
|---|---|
| EAN: | 8806096732267 |
| Velikost obrazovky: | 75" 189cm |
| Typ podsvícení panelu: | RGB |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Obnovovací frekvence panelu: | 144 Hz |
| Energetická třída: | D |
| Modelový rok: | 2026 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α8 4K AI Gen3 |
| Dolby Vision: | ANO |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | RGB Primary Color Pro |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 3 |
| USB: | 1 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR26) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x200 |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| QMS (Quick Media Switching): | Ano |
| WOW Orchestra: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.