LG 85QNED93A6A
- Úhlopříčka: 85" (215 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 144Hz Obnovovací frekvence panelu
- QNED evo Mini LED
- Procesor α8 4K AI Gen2
- α8 AI Super Upscaling 4K
- FILMMAKER mode
- Mini LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.2k 40W
- webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
LG 85QNED93A6A – Perfektní obraz s technologií Mini LED LG QNED evo AI






Nová generace LG AI TV – AI Magic Remote posouvá chytré ovládání na vyšší úroveň
Objevte pohodlnější způsob ovládání své LG AI TV díky chytrému ovladači AI Magic Remote. Tento intuitivní ovladač eliminuje potřebu dalších zařízení – využívá pohybový senzor a skrolovací kolečko, takže funguje jako praktická air mouse. Navíc umožňuje rychlé a přesné hlasové ovládání, které zjednodušuje hledání obsahu i nastavení televizoru.

* Design, dostupnost a funkce dálkového ovladače AI Magic Remote se mohou lišit podle regionu a podporovaného jazyka, a to i u stejného modelu.
* Některé funkce mohou vyžadovat připojení k internetu.
* Funkce AI Voice recognition je poskytována pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
LG AI TV – Usnadněte si život s intuitivním ovládáním a vylepšením funkcí

1. AI Voice ID
LG AI Voice ID rozpoznává jedinečný hlasový projev každého uživatele a nabízí personalizovaná doporučení v okamžiku, kdy promluvíte.
2. AI Search
Umělá inteligence rozpozná váš hlas a nabídne personalizovaná doporučení. Pomocí nástroje Microsoft Copilot můžete také získat další výsledky a řešení.
3. AI Chatbot
Komunikujte s AI Chatbotem prostřednictvím ovladače AI Magic Remote a vyřešte vše od konfigurace nastavení až po odstraňování problémů. Umělá inteligence rozumí záměrům uživatele a poskytne řešení.
4. AI Concierge
Jedním krátkým stiskem tlačítka AI na ovladači aktivujete AI Concierge, který nabízí personalizovaná klíčová slova a doporučení podle vaší historie vyhledávání a sledování.
5. AI Picture Wizard
Pokročilé algoritmy se naučí vaše preference procházením 1,6 miliardy možností obrázků. Na základě vašich voleb vytvoří televizor obraz na míru právě vám.
6. AI Sound Wizard
Vyberte si z nabídky audioklipů ten, který se vám líbí. Ze 40 milionů parametrů vytvoří umělá inteligence zvukový profil na míru vašim preferencím.

Upravte si prostor podle svého vkusu s LG Gallery+
Proměňte televizor v galerii umění a působivých vizuálů. Funkce LG Gallery+ dokáže změnit vaši obrazovku v elegantní digitální plátno. Vyberte si z desítek uměleckých děl, dechberoucích scenérií nebo klidných videí na pozadí, která zpestří váš interiér, i když zrovna nesledujete televizi. Pravidelné aktualizace knihovny navíc přinášejí nový obsah, díky kterému váš prostor nikdy nezevšední.

* Dostupný obsah se může lišit podle země.
* Poskytnutý obsah se může změnit.
Zůstaňte v obraze díky personalizovanému ovládacímu panelu
Všechny důležité informace přehledně na jednom místě. Personalizovaný ovládací panel vám nabídne rychlý přístup k nejdůležitějším informacím. Sledujte aktuální předpověď počasí, dostávejte upozornění na sportovní události, zobrazte si Kalendář Google, nastavte si notifikace Home Hub, rezervace sledování a mnoho dalšího. Pro využití Kalendáře Google je potřeba mít aktivní Google účet.

Home Hub – komplexní platforma pro vaši chytrou domácnost
Jednoduché ovládání všech zařízení na jednom místě. Funkce Home Hub vám umožní spravovat domácí spotřebiče LG i zařízení z ekosystému Google Home a dalších kompatibilních platforem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu získáte maximální pohodlí a plnou kontrolu nad celou chytrou domácností – od světel až po domácí spotřebiče.

* LG podporuje zařízení Wi-Fi standardu „Matter“.Podporované služby a funkce „Matter“ se mohou lišit v závislosti na připojených zařízeních. Prvotní připojení zařízení ThinQ a Matter by mělo proběhnout prostřednictvím mobilní aplikace ThinQ.
* Použití hlasové funkce hands-free bez dálkového ovládání je možné pouze s procesorem alpha 9 AI a procesorem alpha 11 AI a může se lišit v závislosti na produktech a regionech.
Tenký design
Vneste do svého prostoru designový prvek, který do něj dokonale zapadne


* QNED93 funguje s hrami nebo PC vstupy, které podporují až frekvenci 144 Hz.
* HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
* Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.

| Kategorie: | QNED TV |
|---|---|
| EAN: | 8806096417065 |
| Velikost obrazovky: | 86" 218cm |
| Typ podsvícení panelu: | Mini LED |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Obnovovací frekvence panelu: | 144 Hz |
| Energetická třída: | G |
| Modelový rok: | 2025 |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α8 4K AI Gen2 |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR25) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 600x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2310 x 1200 x 177 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1890 x 1081 x 59.9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1890 x 1180 x 460 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 34/49,8 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ano / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| QMS (Quick Media Switching): | Ano |
| WOW Orchestra: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.