LG OLED77G54LW
- Úhlopříčka: 77" (195 cm)
- 5 LET záruka na panel
- design Gallery
- Antireflexní vrstva
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 165Hz Obnovovací frekvence panelu
- Držák na stěnu SLIM - ano
- Procesor α11 4K AI Gen 2
- Dolby Atmos
- Zvuk - α11 AI Sound Pro
- Virtuální 11.1.2 Up-mix
- Pixel Dimming
- Hudební výkon 4.2 60W
- WOW Orchestra
- WebOS Smart TV
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
Velikost obrazovky
Barva
77" OLED evo 4K TV s AI procesorem α11 Gen2
Objevte nový rozměr sledování s LG OLED77G54LW – vlajkovou lodí řady OLED evo s obrazovkou o úhlopříčce 77". Tento model je vybaven revolučním procesorem α11 AI 4K Gen2, který pomocí umělé inteligence optimalizuje obraz i zvuk v reálném čase. Každý snímek je dokonale ostrý, plynulý a barevně věrný, díky samostatně svítícím pixelům technologie OLED a Pixel Dimming.

*Ve srovnání se základním modelem Smart TV s procesorem alpha 7 AI Gen8 ze stejného roku na základě interního srovnání specifikací.
Skutečně perfektní černá za jakýchkoli světelných podmínek
Certifikovaná technologie Perfect Black od UL zaručuje precizní zobrazení černé barvy, což přináší vyšší kontrast a jasnost obrazu – bez ohledu na to, zda sledujete TV ve světlém nebo zatemněném prostředí.

* Displej LG OLED má certifikaci UL pro dokonale černou barvu podle norem IDMS 11.5 Ring-light Reflection (odraz kruhového světla) na základě typického vnitřního osvětlení (200 luxů až 500 luxů).
** Skutečný výkon se může lišit v závislosti na okolním osvětlení a prostředí sledování.
Dokonalý obraz
-
OLED evo panel nové generace zajišťuje 1,5x vyšší jas oproti běžným OLED panelům.
-
Dolby Vision, HDR10, HLG a Filmmaker Mode přinášejí autentický filmový zážitek.
-
Obnovovací frekvence až 165 Hz a technologie OLED Motion Pro minimalizují rozmazání i při rychlých scénách.



Herní výbava na maximum
-
Podpora NVIDIA G-Sync®, AMD FreeSync Premium a VRR zajistí plynulý gameplay bez trhání obrazu.
-
Extrémně nízká odezva <0,1 ms je ideální pro hraní na nové generaci konzolí.
-
Herný dashboard a automatický režim nízké latence (ALLM) přizpůsobí TV vaší herní výbavě.

Výjimečný zvuk
-
Vestavěný 4.2kanálový systém se silným výstupem 60 W.
-
Technologie AI Sound Pro a Dolby Atmos® vytvářejí prostorový zvuk, který vás vtáhne do děje.
-
Prostorový zvuk se systémem virtuálních 11.1.2 kanálů – AI díky algoritmu hlubokého učení vytváří iluzi zvuku do celého okolí.
WOW Orchestra – dokonalá souhra LG OLED TV a Soundbaru
Pohlcující prostorový zvuk ve špičkové harmonii Kombinace OLED televizorů LG a LG Soundbarů vytváří perfektně sladěný audio zážitek, který tě doslova obklopí – ideální propojení pro realistický prostorový zvuk bez kompromisů.

Elegantní design & chytré funkce
-
Gallery Design bez stojanu je určen pro montáž na zeď (držák Slim v balení).
-
Nejnovější webOS s podporou profilů, chytrých doporučení a funkcí jako ThinQ AI, Alexa, Google Assistant a Apple AirPlay 2. Navíc s programem webOS Re:New – aktuální systém po dobu 5 let.
-
Bohatá konektivita: HDMI 2.1, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, USB a další.

Televize nové generace s umělou inteligencí od LG AI Magic Remote
Intuitivní doplněk vaší chytré TV – užijte si pohodlné ovládání televize bez potřeby dalších zařízení. Dálkový ovladač AI Magic Remote je vybaven pohybovým senzorem a kolečkem pro snadné rolování, takže ho můžete používat jako air mouse nebo zadávat příkazy hlasem.
Roky vývoje a zdokonalování – LG OLED TV již 12 let na vrcholu

* Výše uvedené snímky na této stránce s podrobnostmi o produktu slouží pouze k ilustračním účelům. Přesnější znázornění naleznete na snímcích v galerii.
** Všechny výše uvedené snímky jsou simulované.
| Kategorie: | Televizory |
|---|---|
| EAN: | 8806096398425 |
| Velikost obrazovky: | 77" 194cm |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Obnovovací frekvence panelu: | 165 Hz |
| Energetická třída: | E |
| Modelový rok: | 2025 |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α11 AI 4K Gen2 |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | NE |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano MR25 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300 x 300 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 879 x 1 130 x 228 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 712 x 982 x 24,8 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 712 x 1 039 x 321 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 33,6/45,6 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ano / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Antireflexní vrstva: | Ano |
| Low Blue Light: | Ano |
| Flicker-Free: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.