Stell SHO 2021 SLIM
- Fixní držák SLIM
- TV 40" - 70"
- Nosnost: 40Kg
- VESA 75x75 až 600x400 mm
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Min. vzdálenost od zdi | 2,3 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,3 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 60 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 610 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 40 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669117093 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.