Stell SHO 3300
- Polohovatelný držák SLIM
- TV 30" - 60"
- Nosnost: 40 kg
- VESA 100x100 až 400x400 mm
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 40 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 30" |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 60" |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | náklopný |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | +12°/-12° |
| Natočení | ne |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,3 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 5,3 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 42,5 cm |
| Šířka | max 43,3 cm |
| Hloubka | min 5,3 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100x100 |
| Maximální rozteč | 400x400 |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669185887 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.