Stell SHO 4210
-
Fixní držák SLIM
-
TV úhlopříčka 32" - 55"
-
Nosnost 45 kg, VESA 100x100 až 400x400 mm
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Min. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,7 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100 X 100 MM |
| Maximální rozteč | 400 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 45 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 55 " |
| Kategorie: | Držáky |
|---|---|
| EAN: | 8590669316595 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.