Stell SHO 4520
VÝSUVNÝ POLOHOVATELNÝ DRŽÁK
NA TV 23" - 42"
NEBO DO 20 KG
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 20 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 23 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 42 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 10 |
| Natočení | +/- 90° |
| Korekce roviny | +/- 3° |
| Min. vzdálenost od zdi | 4,4 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 19,2 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč | 200 X 200 MM |
| VESA 75x75 | ano |
| VESA 100x100 | ano |
| VESA 200x100 | ano |
| VESA 200x200 | ano |
| VESA 300x200 | ne |
| VESA 300x300 | ne |
| VESA 400x200 | ne |
| VESA 400x300 | ne |
| VESA 400x400 | ne |
| VESA 600x200 | ne |
| VESA 600x300 | ne |
| VESA 600x400 | ne |
| VESA 600x600 | ne |
| Ostatní | |
|---|---|
| Vodováha | ne |
| Pojistka proti vysazení | ne |
| Barva | černá |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669334346 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.