Stell SHO 7600 SLIM
VÝSUVNÝ POLOHOVATELNÝ DRŽÁK SLIM
TV DO 70" NEBO 40 KG
Nosnost: 40Kg
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 8 |
| Natočení | +/- 90° |
| Orientace TV/Monitoru | horizontální / vertikální |
| Korekce roviny | +/- 3° |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 28,2 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| VESA 100x100 | |
| VESA 200x100 | |
| VESA 200x200 | |
| VESA 300x200 | |
| VESA 300x300 | |
| VESA 400x200 | |
| VESA 400x300 | |
| VESA 400x400 | |
| Ostatní | |
|---|---|
| Vodováha | |
| Pojistka proti vysazení | |
| Barva | černá |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 40 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 23 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669263004 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.