Stell SHO 7610 SLIM
- Výsuvný polohovatelný držák SLIM
- TV úhlopříčka 23"-70"
- Nosnost: 40Kg
- VESA 100x100 až 400x400
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 40 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 23 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 " |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | 8 |
| Natočení | +/- 90° |
| Orientace TV/Monitoru | horizontální / vertikální |
| Korekce roviny | +/- 5° |
| Min. vzdálenost od zdi | 5,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 66,5 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| VESA 100x100 | |
| VESA 200x100 | |
| VESA 200x200 | |
| VESA 300x200 | |
| VESA 300x300 | |
| VESA 400x200 | |
| VESA 400x300 | |
| VESA 400x400 | |
| Ostatní | |
|---|---|
| Vodováha | |
| Pojistka proti vysazení | |
| Barva | černá |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669263011 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.