LG 50QNED7EB3C
4K QNED AI TV 50" (126 cm), Procesor α7 AI 4K Gen9, Direct LED podsvícení, Dynamic QNED Color, AI HDR Remastering a FILMMAKER MODE, podpora Copilot a Gemini, AI Sound Pro virtual 9.1.2, WOW Orchestra, herní funkce ALLM, HGiG a VRR 60 Hz, webOS Smart TV Re:New program, LG Shield, Magický ovladač MR26
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Novinky 2026 |
|---|---|
| EAN: | 8806096729694 |
| Velikost obrazovky: | 50" 126cm |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Energetická třída: | F |
| Modelový rok: | 2026 |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Dolby Atmos: | NE |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Nano Cell displej: | NE |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α7 4K AI Gen9 |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | Dynamic QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | AI HDR Remastering |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 0 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 3 |
| USB: | 1 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR26) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2000 x 1215 x 169 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1890 x 1088 x 72,4 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1890 x 1148 x 362 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 30,3/39,6 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ne / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Antireflexní vrstva: | Ne |
| Low Blue Light: | Ne |
| Flicker-Free: | Ne |
| QMS (Quick Media Switching): | Ne |
| WOW Orchestra: | Ano |
| Energetická třída: | F |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.