Stell SHO 2020 SLIM
- Fixní držák SLIM
- TV úhlopříčka 25" - 50"
- Nosnost: 40Kg
- VESA 50x50 až 400x400 mm
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Min. vzdálenost od zdi | 2,3 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,3 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč | 410 X 400 MM |
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 40 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 25 " |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 50 " |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669117086 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.