"Pojistka" proti vysazení
| Pro televizor | |
|---|---|
| Nosnost | 75 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 32" |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70" |
| Funkce a instalace | |
|---|---|
| Variabilita | fixní |
| Způsob pohybu | mechanický |
| Náklon dolu | ne |
| Natočení | ne |
| Min. vzdálenost od zdi | 2,8 cm |
| Max. vzdálenost od zdi | 2,8 cm |
| Rozměry držáku | |
|---|---|
| Výška | 42 cm |
| Šířka | max 43,8 cm |
| Hloubka | min 2,8 cm |
| Rozteč uchycení televizoru | |
|---|---|
| Minimální rozteč | 100x100 |
| Maximální rozteč | 400x400 |
| Kategorie: | TV příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8590669344697 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.